Studente, pasitik vasarą su ŠVYTINČIA ŠYPSENA!

Kauno odontologijos klinikos “Denticija” specialus pasiūlymas STUDENTAMS  – PROFESIONALI BURNOS HIGIENA + DANTŲ BALINIMAS SU SAUGIAUSIA BALINIMO SISTEMA BEYOND tik 125 eur. (vietoj 205 eur).

.

.

.

.

PROFESIONALI BURNOS HIGIENA:

* pašalins dantų akmenis susikaupusius virš ir po dantenomis;

* nuvalys minkštas apnašas;

* nupoliruos pigmentinį apnašą, susikaupusi nuo maisto bei gėrimų specialiais „Kavo“ perlais;

* užkirs kelią dantų kariesui bei kitiems uždegimams;

* pagerins burnos kvapą;

DANTŲ BALINIMAS SU BEYOND:

* BEYOND atitinka visus saugumo reikalavimus, apdovanotas 4 žvaigždėmis ir pripažinta visame pasaulyje kaip saugiausia dantų balinimo sistema.

* Balinimo metu „BEYOND“  naudoja šaltą šviesą žemoje temperatūroje, o tai minimaliai dirgina dantis, nesuteikia jokio diskomforto jausmo bei skausmo.

* Balinimo metu naudojamas BEYOND gelis, kurio formulės sudėtyje  yra vandenilio peroksido ir 20 nanometrų sicilio dioksido, kartu su kitais specialiais ingridientais puikiai balina dantis, nepakeičia ir nepažeidžia dantų struktūros, tik padaro juos baltesnius ir labiau spindinčius.

* BEYOND tai greitas ir akivaizdus dantų balinimo būdas. Per 30 – 40 minučių dantų patamsėjimas, kuris formavosi dėl rūkymo, kavos, arbatos, dėl vaistų vartojimo ir kt., dings.

*  Po dantų balinimo Jūsų šypsena bus baltesnė ne kelis, o keliolika kartų. Dar dvi savaites po procedūros,  vyksta savaiminis dantų balinimas, todėl reikėtų vengti vartoti dažančius produktus.

.

Informacijai ir registracijai kreipkitės į mus:

Kauno odontologijos klinika „Denticija“

Vytauto pr. 14, Kaunas

Tel.: (8 37) 220202; mob. tel. +370 671 96979
El. p. registracija@kaunodenticija.lt

Facebook: www.facebook.com/kaunodenticija

www.kaunodenticija.lt