Odontologinės paslaugos atvykstantiems iš užsienio

Atvykti į Lietuvą labai paprasta:

  • Oro uostai Kaune (Karmėlava) ir Vilniuje:

Iš Vilniaus į Kauną galite atvykti:

  • traukiniu – 1 val. 30 min
  • autobusu – 1 val. 30 min
  • Taxify – 1 val.

Kauno Denticija įsikūrusi šalia autobusų (100m) ir traukinių (300m) stočių.

  • Keltas Klaipėdoje (Klaipėda – Kaunas 216 km)
  • Tarptautiniai autobusai (esame įsikūrę šalia autobusų stoties)

KĄ PACIENTAS GAUNA?

ATSAKOMYBĖ – šis žodis šiandien taikliausiai apibūdina „Denticija“ klinikos kryptį: ji žengia didesnio pasitikėjimo link ir savo pacientams suteikia 5 metų garantiją implantavimo paslaugoms ir 3 metų garantiją fiksuotiems dantų protezams. Šios sritys pasirinktos neatsitiktinai – dantų atstatymas ne tik lemia gyvenimo kokybę, bet ir turi svarbią estetinę – šypsenos atkūrimo – funkciją.

odontologines paslaugos svedija,danija,norvegija, airija,anglija
odontologijos klinika lietuviams

REGISTRACIJA

Pacientams atvykstantiems į Kauno Denticijos odontologijos kliniką dėl dantų implantavimo, protezavimo ar estetinio plombavimo procedūros iš kito miesto ar šalies, mes sudarome išskirtinį gydymo grafiką ir sąlygas. Siūlome ir visas kitas odontologinio gydymo paslaugas, tačiau tam būtų reikalinga daugiau vizitų. Apie kitas gydymo galimybes reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju odontologu.

vizitas pas odontologą

GYDYMO PLANAS

Elektroniniu būdu atsiunčiate informaciją apie savo situaciją, rentgeno nuotrauką ir gydytojas odontologas įvertinęs Jūsų pateiktą informaciją sudaro preliminarų gydymo planą (gydymo procesas, sąmata). Atvykus, pirmo vizito metu, gydymo planas yra patvirtinamas arba pakoreguojamas atsižvelgiant į dantų būklės situaciją ir paciento poreikius.

vizitas pas odontologą

I GYDYMO ETAPAS

(numatoma buvimo trukmė – 1 savaitė)

Pirmojo vizito metu atliekamos visos privalomos chirurginės ir profilaktinės procedūros: atliekama profesionali burnos higiena, pašalinami nereikalingi dantys, esant poreikiui, priauginamas kaulas, įsriegiamas 1, 2 ar net visi 16 implantų bei pritvirtinamas laikinas protezas. o kartais pritaikomas All-on-4 ar All-on-6 gydymo metodas.

vizitas pas odontologą

II GYDYMO ETAPAS

(numatoma buvimo trukmė – 7-10 dienų)

Priklausomai nuo atlikto gydymo, po 2-6 mėnesių, antrojo etapo metu, atliekami visi protezavimo darbai: nuimami dantų antspaudai, mūsų dantų technikos laboratorijoje pagaminami ir pritvirtinami nuolatiniai protezai. Šio etapo metu reikalingi 2-3 vizitai.

Jei protezuojami visi viršutiniai ar apatiniai dantys, protezavimo darbai gali trukti iki 3 savaičių. Svarbu paminėti, jog nebūtina visą laikotarpį būti Lietuvoje, galimas išvykimas/atvykimas, apie tai derėtų pasikalbėti su gydančiu odontologu.

vizitas pas odontologą

NELAUKITE EILĖSE – SUSISIEKITE SU KAUNO „DENTICIJA“ KLINIKA

Orientacinį gydymo planą nuotoliniu būdu Jums sudarysime nemokamai! Susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną.

KONSULTACIJA

registracijos ikona
atsakymas
online konsultacija
  1. Užpildykite registracijos formą ir prisekite dantų panoraminę rentgeno nuotrauką

2. Elektroniniu paštu sulaukite patvirtinimo bei gydytojo odontologo užimtumo kalendoriaus. Pasirinkite Jums tinkamą datą bei laiką.

3. Pasirinktą dieną ir valandą prisijunkite prie savo turimos Skype arba Viber prieigos. Konsultacijos trukmė iki 15 min.

GALIMAI KYLANTYS KLAUSIMAI JUMS

Ar visiems tinkama implantacijos procedūra?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Ar implantacijos procedūra tinkama visoms amžių grupėms?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Kas yra All-on-4 arba All-on-6 metodika?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Kokias suteikiate garantijas?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Kiek metų tarnaus įsriegti implantai ir uždėti protezai?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Kokios gydymo kainos?

Visas preliminarias odontologinių paslaugų kainas galite rasti ČIA.

Tikslias gydymo kainas galima sužinoti tik konsultacijos su gydytoju metu.

KAUNO ODONTOLOGIJOS KLINIKA DENTICIJA

Kauno odontologijos klinika DENTICIJA jau 65 metus yra viena lyderiaujančių klinikų Lietuvoje. 55 specialistai, 65 gyvavimo metai ir beveik 500000 pacientų. Ši patirtis ir branda suformavo pagrindines mūsų vertybes: dėmesys pacientui, kokybė darbui, atsakomybė už atliktus darbus.

MŪSŲ IŠSKIRTINUMAI

Suteikiame garantijas

Dėl 99% implantacijos sėkmės rodiklio savo pacientams suteikiame 5 metų garantiją implantavimui. Rekomenduojame šveicarų implantus STRAUMANN, kuriems suteikiama viso gyvenimo garantija. Savo klinikoje turėdami dantų technikos laboratoriją, kur dantų technikų sėkmės rodiklis taip pat 99%, suteikiame visiems protezams 3 metų garantiją.

vizitas pas odontologą

Sedacija

Esame viena iš nedaugelio Lietuvoje veikiančių odontologijos klinikų, kuri turi teisę atlikti intraveninę sedaciją. Intraveninės sedacijos dėka, net ir sudėtingiausių bei itin ilgai trunkančių procedūrų metu, pacientas nejunta diskomforto. Todėl gydytojas, intraveninę sedaciją pasirinkusiam pacientui, vieno vizito metu gali atlikti tiek procedūrų, kiek įprastomis sąlygomis atliktų per du, tris ar net keturis vizitus.

implantologai

Dantų technikos laboratorija

Laboratorija – ypač svarbi bendradarbiavimo grandies dalis tarp klinikos, odontologo ir paciento. Kauno Denticijos klinika viena iš nedaugelio klinikų dėl pacientų patogumo, klinikos patalpose, įkūrusi modernią laboratoriją, kurioje gaminami įvairių tipų, metalo ir bemetalės (cirkonio, emax) keramikos dantų protezai – nuo išimamų iki fiksuotų.

dantų technikos laboratorija

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Asmeninio vairuotojo paslauga

Atvykus į Lietuvą neturite galimybės atvažiuoti į mūsų kliniką, o gal viežbutį? Nenorite naudotis viešuoju transportu, vykt autobusu ar traukiniu? Tuomet pasinaudokite mūsų pacientų aptarnavimo paslauga. Mes Jus paiimsime ir nuvešime pagal Jūsų pageidavimus atvykus į Lietuvą bei išvykstant.

denticija automobilis

Viežbučiai

Nežinote kurį viežbutį pasirinkti? Mūsų klinika yra sudariusi bendradarbiavimo sutartis su šalia esančiais Magnus  ir IBIS viežbučiais (abu 200m nuo klinikos). Savo pacientams suteiksime mažesnes apgyvendinimo kainas.