Rugsėjis – darbų pradžia, atostogų pabaiga. Visi puola į darbus, mieste automobilių spūstys, moksleiviai ir studentai sugrįžta mokytis. Pats rugsėjis nauja pradžia: ar darbo, ar mokslo, ar dar kažko. Tačiau dažnai to negana, kartais norisi kardinalesnių pokyčių – galbūt išvaizdoje…

Išvaizda mūsų pasitikėjimo šaltinis – gražiai atrodome, spinduliuojame žavesį ir pasitikėjimą savimi. Kauno Denticijos gydytojai prie šių pokyčių prisideda kiekvieną dieną, pro klinikos duris išeina šypsenos džiaugsmą atgavę pacientai. Atrodo tai tik dantys, bet iš tikrųjų jie turi didžiulę įtaką mūsų gyvenimui.

Dažna žmonių problema – laukimas. Jie žino, kad turi problemą, tačiau neatranda tam laiko, motyvacijos. Dėl šios priežasties Kauno Denticijos komanda paskatinimui paskelbia nemokamų konsultacijų laikotarpį.

Kiekvienas žmogaus organas susietas su kitais ir jo netekus, organizme pradeda atsirasti disharmonija. Todėl praradus nors vieną dantį, prasideda kiti nepageidaujami žmogaus veido anatomijos ir fiziologijos pokyčiai.
• Pasikeičia veido bruožai, skruostai tarsi praranda natūralią savo formą.
• Susidaro raukšlės apie lūpas, pačios lūpos tarsi sukrenta ir suplonėja; veidas atrodo pasenęs.
• Neaiškiai tariami žodžiai, ypač su priebalsiais.
• Blogėja gyvenimo kokybė, – atsiranda bendravimo diskomfortas ir nepasitikėjimas savimi.
• Netekus daugiau dantų, blogiau sukramtomas maistas, o kietesnio maisto tiesiog tenka vengti.
• Nekokybiškai sukramčius maistą, prasideda virškinimo problemos, o atsisakius kietesnio maisto, mityba tampa nevisavertė, silpninanti žmogaus atsparumą ligoms; savu ruožtu, – nevisavertė mityba, trūkstant vitaminų ir mikroelementų, silpnina ir dantų atsparumą ėduoniui.

Tikimės ši nemokamų konsultacijų paskata padės Jums apsispręsti.