Susipažinkime! Prie Kauno „Denticijos“ komandos prisijungė vaikų odontologė Evelina Šriupšaitė!

Evelina pasakoja, kad jau studijų metu pajuto, kaip greitai pavyksta rasti kalbą ir užmegzti ryšį su vaikais, todėl vis labiau pradėjo domėtis vaikų odontologija.  Gydytoja, vaikų odontologė neretai susiduria su vaikais, kurie labai bijo dantukų gydymo, tačiau, Evelinos teigimu, nugalėti galima net didžiausią baimę.

„Jau pirmo vizito metu labai svarbu vaikams sukurti ramią bei malonią atmosferą. Žingsnis po žingsnio stengiuosi pelnyti mažojo paciento pasitikėjimą ir dantukų gydymą paversti smagia patirtimi. Man didžiausias malonumas, kai pats vaikas kartu su savo tėveliais didžiuojasi nugalėtomis baimėmis ir džiaugiasi sveikais dantukais“ – pasakoja gydytoja.

Vaikų odontologė priduria: „Kartą į kliniką atvyko mamytė su 3 metų berniuku. Vis tik įžengus į kabinetą vaiko akys pasirodė pilnos baimės. Mama papasakojo, kad berniukas turi daug sugedusių dantukų ir nė vienam gydytojui neleidžia jų gydyti – verkia, neišsižioja. Jie jau 1 metus laukia eilės dantukų gydymui su narkoze (šeima gyvena Londone). Dabar grįžo į Lietuvą atostogauti ir nusprendė dar kartą pamėginti apsilankyti odontologijos klinikoje. Kol kalbėjomės su mama, akies kampučiu stebėjau berniuką – jis įdėmiai klausėsi mūsų pokalbio, todėl stengiausi skleisti kuo daugiau pozityvumo. Pozityviai nusiteikė ir mama, ir vaikas, tad netrukus mes jau sėdėjome kėdėje. Mama nebeatpažino savo vaiko – jis kuo ramiausiai leido gydyti dantukus. Na, ir tiesa… gydant 6-ąjį dantuką mažasis pacientas užmigo! Nuoširdžiai su mama juokėmės, kad vaikui nereikia jokių narkozių.“

Daugiau apie vaikų odontologiją čia
Kviečiame registruotis tel. +370 671 96979, (+370 37) 22 52 50, (+370 37) 22 02 02 arba https://bit.ly/2qJI9ln