Edontologija

Dantų technikos laboratorija

Dantų technikų laboratorijoje yra gaminami įvairių tipų dantų protezai – nuo išimamų iki fiksuotų dantų protezų.  Protezai gaminami tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotų, pažymėtų CE ženklu medžiagų. Hibridiniai dantų protezai bedančiams žandikauliams: cirkonio, titano, Biohpp pagrindais ir kompozito, akrilo apdailomis. Protezuojant ant implantų tiltinius arba pavienes konstrukcijas rekomenduojame gaminti individualias cirkonio arba Biohpp atramas ir bemetalės keramikos vainikėlius, Emax pilno kontūro vainikėlius.

APIE DANTŲ TECHNIKOS LABORATORIJĄ

Dantų technikų žodis

Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ įsikūrusios dantų technikos laboratorijos pagrindinė veikla yra įvairių konstrukcijų dantų protezų gamyba, bei technologinis apdorojimas pagal individualius užsakymus.

Dantų technikos laboratorija gamina dantų protezus ne tik esamiems klientams, tačiau siūlo bendradarbiavimo sutartis ir kitoms Lietuvos klinikoms. Siūlydami bendradarbiavimą, mes taip pat Jums siūlome ne tik aukščiausią darbų kokybę, tikslumą  gaminat individualius dantų protezus, bet ir nuoširdų norą dalintis sukaupta patirtimi bei galimybę tobulėti kartu.

Mūsų dantų technikos laboratorija Jums siūlo aukštos kokybės dantų protezus ir gaminius,  kurių nerasite kitur. Dantų technikos laboratorija įsikūrusi pačioje Kauno Denticijos klinikoje, todėl laboratorijos dantų technikai glaudžiai dirba su gydytoju odontologu ir pacientu, taip sukurdami komandą, kuri maksimaliai įgyvendina paciento lūkesčius.

Dantų technikų laboratorijoje gaminami įvairių tipų dantų protezai – nuo išimamų iki fiksuotų protezų. Protezai gaminami tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotų, pažymėtų CE ženklu medžiagų.

 

Laboratorija rekomenduoja:

  1. Bedančiam žandikauliams gaminti protezus ant implantų. Galime pagaminti įvairiu pagrindu ir apdaila hibridinius dantų protezus ant implantų:
 • 1.1. Protezas su metaliniu pagrindu ir akriline apdaila.
 • 1.2. Protezas su cirkonio pagrindu ir kompozito apdaila.
 • 1.3. Protezas su cirkonio pagrindu atskirais keramikos vainikėliais ir iš kompozito suformuota gleivine.
 • 1.4. Protezas su titano pagrindu ir akriline apdaila.
 • 1.5. Protezas su titano pagrindu ir kompozito apdaila.
 • 1.6. Protezas su titano pagrindu atskirais keramikos vainikėliais ir iš kompozito suformuota gleivine.
 • 1.7. Protezas su Biohpp (nauja medžiaga savo savybėmis labiausiai panaši į natūralų žmogaus kaulą) pagrindu ir akriline apdaila.
 • 1.8. Protezas su Biohpp (nauja medžiaga savo savybėmis labiausiai panaši į natūralų žmogaus kaulą) pagrindu ir kompozito apdaila.
 • 1.9. Protezas su Biohpp (nauja medžiaga savo savybėmis labiausiai panaši į natūralų žmogaus kaulą) pagrindu atskirais keramikos vainikėliais ir iš kompozito suformuota gleivine.
 • 1.10. Išimamą sijinį ant implantų protezą su lokatorine fiksacija. Sija gali būti gaminama iš CrCo, titano, cirkonio, Biohpp.

2. Protezuojant ant implantų tiltinius arba pavienes konstrukcijas rekomenduojame gaminti individualias cirkonio arba Biohpp atramas ir bemetalės keramikos vainikėlius.

Individualiai frezuojamų atramų tikslas – suteikti pacientui patį naujausią ir patikimiausią implantų protezavimo būdą. Šiuo metu populiariausios individualios atramos frezuojamos CAD/CAM technologija iš cirkonio, dėl jo biosuderinanumo ir estetiškumo.

Medicinoje naudojamas cirkonio oksidas su (ZrO2) 3 – 5% itrio oksido (Y2O3) priedu. Individualios frezuotos atramos garantuoja visišką cemento pertekliaus pašalinimą ir puikią estetiką.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA PAS GYDYTOJĄ ODONTOLOGĄ

Galerija