Graži, spindinti šypsena, tai vienas pirmųjų dalykų, pastebimų sutikus žmogų. Taip pat graži šypsena suteikia mums daugiau pasitikėjimo savimi!

Kviečiame pasinaudoti puikiu pasiūlymu ir sutikti vasarą su švytinčia šypsena! Kauno odontologijos klinikoje “Denticija” taikoma 30 % NUOLAIDA dantų balinimui su saugiausia balinimo sistema BEYOND.

* Pasiūlymas galioja iki birželio 30 d.

Dantų balinimas su BEYOND:

* atitinka visus saugumo reikalavimus, apdovanotas 4 žvaigždėmis ir pripažinta visame pasaulyje kaip saugiausia dantų balinimo sistema. 

* Balinimo metu „BEYOND“  naudoja šaltą šviesą žemoje temperatūroje, o tai minimaliai dirgina dantis, nesuteikia jokio diskomforto jausmo bei skausmo.

* Balinimo metu naudojamas BEYOND gelis, kurio formulės sudėtyje  yra vandenilio peroksido ir 20 nanometrų sicilio dioksido, kartu su kitais specialiais ingridientais puikiai balina dantis, nepakeičia ir nepažeidžia dantų struktūros, tik padaro juos baltesnius ir labiau spindinčius.

* BEYOND tai greitas ir akivaizdus dantų balinimo būdas. Per 30 – 40 minučių dantų patamsėjimas, kuris formavosi dėl rūkymo, kavos, arbatos, dėl vaistų vartojimo ir kt., dings.

*  Po dantų balinimo Jūsų šypsena bus baltesnė ne kelis, o keliolika kartų. Dar dvi savaites po procedūros,  vyksta savaiminis dantų balinimas, todėl reikėtų vengti vartoti dažančius produktus. Ypač svarbu prisižiūrėti dantis parą laiko.

 

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į mus:

Kauno odontologijos klinika „Denticija“

Vytauto pr. 14, Kaunas

Tel.: (8 37) 220202; mob. tel. +370 671 96979
El. p. registracija@kaunodenticija.lt

Facebook: www.facebook.com/kaunodenticija

Tel.: (8 37) 220202; mob. tel. +370 671 96979
El. p. registracija@kaunodenticija.lt

Facebook: www.facebook.com/kaunodenticija

www.kaunodenticija.lt