Breketai, dantų tiesinimas

Kam reikalingi breketai, dantų tiesinimas?

Kai sąkandis taisyklingas, viršutinis ir apatinis dantų lankai būna lygūs, viršutiniai dantys dengia apatinius, tokiu atveju visi dantys kontaktuoja maksimaliai.

Netaisyklingo sąkandžio atveju, dantys gali būti susigrūdę, susiformavusi netaisyklinga atskirų dantų padėtis.

Deja, bet ne kiekvienas iš mūsų gali džiaugtis taisyklinga, gražia ir sveika šypsena.

Kreivi, persidengę, reti dantys ne tik negražiai atrodo, bet  kenkia ir sąkandžio funkcijai.

Kreivi dantys gali trukdyti kramtyti, valantis pasiekti dantų sieneles, aiškiai kalbėti ar atlikti žandikaulio funkcijas.

Kompleksuojate dėl savo išvaizdos? Jaučiate diskomfortą bendraudami?, nedelskite ir pasirūpinkite savo burnos sveikata. Šiuolaikinių technologijų dėka, breketai greitai veikia, o Jūs viso gydymo laikotarpiu jausitės komfortabiliai 🙂 .

Dantų tiesinimas – kas tai?

Dantų tiesinimas – tai procedūra, kuri sugrąžina estetiškos šypsenos vaizdą ir apsaugo nuo dantų dėvėjimosi, ankstyvesnio jų netekimo, didesnio dantų gedimo,  bei žandikaulio problemų. Ortodontija – estetinės medicinos šaka, koreguojanti netaisyklingas dantų padėtis bei sąkandį. Jos esmė – dantų tiesinimo procedūra, kai pacientų netaisyklingos dantų padėtys ištaisomos ortodontiniais aparatais.

Breketai. Kam reikalingi ir kokių rūšių jie būna?Dantų priežiūra nešiojant breketus, pagrindinė atmintinė gydymo laikotarpiu:

  • sudėjus breketus, po keletas valandų, kandant ar kramtant dantys tampa jautrūs, gali atsirasti tempimo, veržimo jausmas. Tačiau nepergyvenkite, pradinis dantų jautrumas neilgai – nuo kelių dienų iki savaitės;
  • skausmui malšinti rekomenduojami nesteroidiniai priešuždegiminiai preparatai;
  • >pirmomis dienomis breketai ar krūminių dantų užraktai gali šiek tiek trinti, pažeisti skruostų gleivinę, tačiau ortodontinio gydymo metu minkštieji audiniai pripranta prie dirginimo;
  • ortodontinis vaškas yra skirtas uždengti braižantį breketą ar užraktą. Vašką nuimkite valydami dantis, kadangi po juo gali kauptis maisto likučiai;
  • keletą dienų po breketų uždėjimo stenkitės vartoti minkštesnius maisto produktus;
  • visą gydymo laikotarpį venkite kąsti ir kramtyti kietą maistą;
  • Nešiojant breketus dantų priežiūra nesiskiria nuo įprastinės. Dantis valykite šepetėliu, naudokite skalavimo skystį. Išvalius dantis, aplink breketus neturi likti maisto likučių, todėl rekomenduojame naudoti specialius tarpdančių ar vieno danties šepetėlius. Atminkite, prastai, netinkamai valant dantis, aplink breketą gali atsirasti balta emalės demineralizacijos juosta, kuri bus matoma nuėmus breketus;
  • Nešiodami ortodontinius aparatus, venkite traumų. Pacientams, lankantiems kontaktinio sporto treniruotes, papildomai gaminamos specialios apsauginės kapos;
  • Jei breketas atsiklijavo, išsprūdo ar duria viela, nelaukite kito apsilankymo, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

 

Mūsų klinikoje ortodontinis gydymas  ( dantų tiesinimas ) atliekamas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Nelaukite, pasirūpinkite savo sveikais dantimis jau dabar. Preliminariai ortodontinis gydymas trunka iki 2 metų.

Dažnai žmonės klausia?

Kiek kainuoja breketai? Kokios breketų kainos?

Tikslią kainą gali pasakyti gydytojas ortodontas konsultacijos metu. Bet reiktų nepamiršti, kad tai investiciją į savo sveikatą ir grožį.

Breketai Kaune – kas atlieką kokybišką ortodontinį gydymą Kaune?

Kauno Denticijoje atliekamas kokybiškas ir profesionalus ortodontinis gydymas breketais. Dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visas jūsų blogo sąkandžio bėdas.

Sveika šypsena – gera savijauta ir puiki nuotaika!

Gyd.ortodontė ILONA TERCIJONAITĖ – PAMARNACKIENĖ.

Kilo klausimų? Norite pasikonsultuoti?

Registruokitės čia arba kreipkitės į mus:
Vytauto pr. 14, Kaunas
Mob. tel. +370 671 96979
El. paštas: denticija@kaunodenticija.lt